Kopirano!

BLING-BLING

DVA ZLATA I SREBRO IZ ROVINJA

U gepeku s Dana komunikacija donijeli smo zlatni Effie u kategoriji telekomunikacije za Iskon kampanju I bogati plaču; zlato s IdejeX za Brufen Effect u kategoriji Moda, zdravlje i ljepota; i srebrni X za Dobar oglas daleko se vidi u kategoriji Mediji i izdavaštvo, za Outdoor Akzent.

Najnovije

TAK IMAM TE ZGRAF

OSVOJILI SMO ZGRAF

Na sinoćnjem otvorenju Zgrafa 13, međunarodne izložbe grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija, naš projekt Modulee osvojio je 2. nagradu! Hvala žiriju na ovom lijepom priznanju, a cijelu priču o projektu možete pogledati klikom na kejs.

[čitaj više]

HAT-TRICK

TRI PROJEKTA NA GLAVNOJ IZLOŽBI ZGRAFA

Poluotok, Indirekt i Modulee odabrani su za glavnu izložbu 13. Zgrafa, međunarodne revije radova iz područja grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija. Hvala žiriju na selekciji i vidimo se u Francuskom paviljonu 10. lipnja, kad osim vizualne, možemo imati i zvučnu komunikaciju.

[čitaj više]
back to news page