As tradition goes, Señor je ponovno dio regionalnog dijela žirija Kaktus festivala u Srbiji. Na ovogodišnjem, devetom izdanju, ulogu strogog, ali pravednog stručnjaka preuzima naš Head of creative Jure koji će 1. i 2. studenog u Beogradu dati svoj sud o najboljim (a i onim malo manje boljim) kampanjama i projektima iz regije.
Najnovije
U SEDMOM NEBU NAKON ROVINJA
OSVOJILI SMO SEDAM NAGRADA NA DANIMA KOMUNIKACIJA!
S Dana Komunikacija smo se u Zagreb vratili s dobrom vrstom baggagea jer su naši projekti na tri velika natjecanja: IdejaX, Balcannes i Effie - osvojili čak sedam nagrada!
[čitaj više]VIZUAL SA 100+ LIKOVA
NAPRAVILI SMO PLAKAT ZA FILM “TIHA MISA”
Za kratkometražni dokumentarni film “Tiha misa” mlade redateljice Karle Jelić, napravili smo plakat u suradnji sa zagrebačkom umjetnicom i ilustratoricom Klarxy. Film je nastao u produkciji Zagreb filma, a uskoro će imati svjetsku premijeru na Sheffield DocFestu, najznačajnijem britanskom festivalu dokumentarnog filma.
[čitaj više]