Naš Head of creative Jurica Ćorluka ponovno je član stručnih sudova koji biraju najbolje od oglašavanja. Nakon što se vratio sa žiriranja The Indie Awards, globalnih nagrada za nezavisne agencije, u sklopu festivala Dani Komunikacija ocjenjivat će i domaće kampanje na IdejiX. Kao i uvijek, u izboru pobjedničkih ideja nastojat će biti strog, ali pravedan.
Najnovije
ŠTO JE IVA IZDVOJILA IZ 2025.
IVA JE U INTERVJUU NAPRAVILA REZIME PROTEKLE GODINE
Za lagani dolazak na radnu temperaturu u hladnim danima nakon kolektivnog, evo intervjua u kojem naša Iva priča o uspjesima i izazovima protekle godine, navigiranju kroz more AI slopa, utjecaju cijene kakaa na naše brainstorminge i svojim omiljenim projektima. Hvala Advertiser Serbia <3
[čitaj više]BACI OKO
NOVI SPOT ZA JGL
Suhe i nadražene oči trebaju olakšanje koje donose nove Vizol S Hydro Lipid Balance kapi, a kapima je pak, trebao TVC koji će to olakšanje ljudima - predočiti. Novi spot dio je platforme “Vjerujte svojim očima” koju smo osmislili za JGL.
[čitaj više]