Kopirano!

POPPED THE CHERRY

MINI PREMIJERA U SEÑOR MINIPLEXU

Pravim mjestom za mini filmsku projekciju pokazao se Señor Miniplex – kino koje je prtom i samo imalo premijeru za javnost. Prikazan je film „Trešnje” redateljice Dubravke Turić u 8 projekcija za skupine od 9 gledatelja, dok su se ostali posjetitelji družili uz kratka pića i mini kokice.

+8 više

Najnovije

ŠTO JE IVA IZDVOJILA IZ 2025.

IVA JE U INTERVJUU NAPRAVILA REZIME PROTEKLE GODINE

Za lagani dolazak na radnu temperaturu u hladnim danima nakon kolektivnog, evo intervjua u kojem naša Iva priča o uspjesima i izazovima protekle godine, navigiranju kroz more AI slopa, utjecaju cijene kakaa na naše brainstorminge i svojim omiljenim projektima. Hvala Advertiser Serbia <3

[čitaj više]

BACI OKO

NOVI SPOT ZA JGL

Suhe i nadražene oči trebaju olakšanje koje donose nove Vizol S Hydro Lipid Balance kapi, a kapima je pak, trebao TVC koji će to olakšanje ljudima - predočiti. Novi spot dio je platforme “Vjerujte svojim očima” koju smo osmislili za JGL. 

[čitaj više]
back to news page