Kopirano!

TRAŽI SE STOLICA VIŠE

NOVA BOJA UZORKA STOLICE

Ove sezone ponudu sweatshirta Uzorak stolice obogatili smo još jednom bojom (nije khaki!). Sada možete birati između ziheraške sive i naše omiljene prljavo roze, a uz svaku kupljenu majicu poklanjamo bon za hemokult analizu stolice u Poliklinici LabPlus. Ponudu pogledajte u webshopu!

Najnovije

GO-GO-GODIŠNJI

USKORO NA KOLEKTIVNOM

Pred nama je jedan jako važan zadatak: dobro se odmoriti. Projekt traje od 3. do 16. kolovoza, cilj je totalna relaksacija i uživancija, a target je agencija koja jedva čeka brčkanje u moru. 

[čitaj više]

IVA O AI-JU, CRNO NA AGENCIJSKO BILO

KRATKI INTERVJU ZA LIDER

O umjetnoj inteligenciji u marketingu naveliko se lome koplja, a naša Iva se u tu priču za Agencijsko bilo u Lideru uključila sa svojim perom. Jesu li AI kampanje ubojice kreativnosti, koje su implikacije ere slopa i čeka li nas budućnost umjetnog savršenstva ili ljudskosti s manama, saznajte u kratkom i slatkom intervjuu.

[čitaj više]
back to news page