Kopirano!

BLISKI ISTOK

VANJA U ŽIRIJU KAKTUSA

I ove je godine Vanja u žiriju Kaktusa - najvećeg srpskog festivala integriranih komunikacija. Sve više radimo u regiji i zato se veselimo boljem uvidu u srpsko tržište. Nagrade se dodjeljuju u čak 18 kategorija pa ne sumnjamo da će se Vanja vratiti s dobrim pregledom kreativne industrije susjeda.

Najnovije

TAK IMAM TE ZGRAF

OSVOJILI SMO ZGRAF

Na sinoćnjem otvorenju Zgrafa 13, međunarodne izložbe grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija, naš projekt Modulee osvojio je 2. nagradu! Hvala žiriju na ovom lijepom priznanju, a cijelu priču o projektu možete pogledati klikom na kejs.

[čitaj više]

HAT-TRICK

TRI PROJEKTA NA GLAVNOJ IZLOŽBI ZGRAFA

Poluotok, Indirekt i Modulee odabrani su za glavnu izložbu 13. Zgrafa, međunarodne revije radova iz područja grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija. Hvala žiriju na selekciji i vidimo se u Francuskom paviljonu 10. lipnja, kad osim vizualne, možemo imati i zvučnu komunikaciju.

[čitaj više]
back to news page